Kontakt - tutaj

Warunki dostawy i opłaty - tutaj 

Telefon: +48 607 461 619
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Konto: ING Bank Śląski

79 1050 1083 1000 0090
3030 2609

PayPal:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szanowni klienci, z powodu epidemii zamówienia mogą być dostarczane z opóźnieniem. Dziękujemy za zrozumienie.
×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Termowizor Pulsar Quantum HD19 S (Kod: 73602507)

Termowizor Pulsar Quantum HD19 S Termowizor Pulsar Quantum HD19 S Termowizor Pulsar Quantum HD19 S
Producent: Pulsar
Cena: 9 950.0 PLN
Czas dostawy: Zapytaj
Ilość: 
Termowizor Pulsar Quantum HD19 S Termowizor Pulsar Quantum HD19 S Termowizor Pulsar Quantum HD19 S
Opis produktu
Parametry

Opis produktu

Ręczny termowizor Pulsar Quantum HD19S zaprojektowany został do obserwacji w dzień i w nocy, w warunkach przy których zwykłe lornetki a nawet urządzenia noktowizyjne okazują się nieskuteczne.

W odróżnieniu od termowizora Pulsar Quantum HD19, termowizor Pulsar Quantum HD19S posiada zmodernizowany zespół optoelektroniczny i zmienioną konstrukcję obiektywu, co skutkuje zwiększoną szczegółowością i jakością obrazu. Oprócz tego, zmieniony został sposób odświeżania zakłóceń obrazu poprzez zastosowanie elektronicznej migawki. Użytkownik teraz może wybrać jeden z pośród trzech trybów - automatycznego, półautomatycznego lub zostac przy trybie ręcznym. Kolejnym ulepszeniem jest zmienione menu użytkownika, w którym są dostępne predefiniowane tryby obrazu:

tryb leśny
tryb identyfikacji celu
tryb miejski
W każdym trybie urządzenie dostosowuje algorytm wyświetlania obrazu do określonego zastosowania.

Termowizor ten potrafi wykrywać obiekty w trudnych warunkach atmosferycznych, we mgle, w dymie a nawet ukryte za przeszkodami takimi jak zarośla. Podstawowymi elementami urządzenia są mikrobolometer o rozdzielczości 384 x 288 pikseli, obiektyw germanowy 19mm oraz mrozoodporny wyświetlacz OLED o rozdzielczości 640 x 480 pikseli. Powiększenie termowizora wynosi 1.1x i może zostać zwiększone do 2,2x (zoom cyfrowy). Częstotliwość odświeżania obrazu wynosi aż 30Hz, umożliwiając obserwację szybko przemieszczających się obiektów.
Seria termowizorów Quantum firmy Pulsar jest alternatywą dla dużo droższych urządzeń konkurencji, używających tych samych mikrobolometrów o takich samych parametrach optoelektrycznych. Uruchamia się w czasie mniej niż 10 sekund, wyłącza się od razu po naciśnięciu wyłącznika. Jest lekki, wytrzymały i poręczny, z łatwością mieści się do kieszeni kurtki. Kalibrację mikrobolometru przeprowadza się błyskawicznie w trakcie obserwacji, dedykowanym przyciskiem na obudowie.
Innym ważnym atutem Pulsara jest między innymi doskonały wizjer, wykorzystujący wyświetlacz nowej generacji OLED. Jego walory docenią użytkownicy pracujący w warunkach nocnych, gdzie standardowe podświetlenie matrycy LCD bardzo zaniża kontrast, wyświetlając czarny kolor jako szary i upośledzając adaptację oka do widzenia nocnego. Przewaga matrycy OLED tyczy się również pracy w ujemnej temperaturze, która negatywnie wpływa na szybkość odświeżania obrazu wizjera LCD i w skrajnych przypadkach doprowadza do całkowitego unieruchomienia obrazu. Pulsar jest szybki w działaniu i intuicyjny, idealnie sprawdza się w dynamicznym środowisku użytkowym i może być używany w każdych warunkach pogodowych.
Zasada powstawania obrazu w termowizji oparta jest na wykrywaniu różnic temperatury obserwowanych obiektów, które "świecą" w zakresie dalekiej podczerwieni (promieniowanie cieplne przenikające przez wszelkie zanieczyszczenia powietrza oraz mgłę). Obraz po przetworzeniu przekazywany jest na wyświetlacz OLED gdzie może być przedstawiony w trybie „White Hot” lub „Black Hot” (wybór trybu pozwala określić czy obiekty cieplejsze przedstawiane są w barwach jaśniejszych czy też ciemniejszych).
Wszystkie elementy sterujące umieszczono w łatwo dostępnych miejscach na górnej powierzchni obudowy. Przyciski są duże, pozwalają na obsługę urządzenia w rękawicach. Termowizor posiada gniazda – gniazdo zasilające oraz gniazdo wyjścia video umożliwiające nagrywanie obrazu na urządzeniach zewnętrznych. Obraz jest wolny od dystorsji i winietowania. Sprzęt przystosowany jest do pracy w temperaturach od -20 do +50 stopni. Obudowa wykonana została z włókna węglowego i pokryta gumą. Na korpusie umieszczono szynę Weaver pozwalającą na podłączenie dodatkowych akcesoriów.

detektor:niechłodzony mikrobolometr UL 03 16 2
odświeżanie: 30 Hz
powiększenie: 1.1x
zoom cyfrowy: 2x
rozdzielczość: 384 x 288
wyświetlacz: OLED 0.31”
odległość ostrzenia: 2 m
zakres spektralny: 7.7 um – 13.2 um
pole widzenia: 28.3 x 21.6 stopnia
liniowe pole widzenia @ 100 m: 50 x 38 m
korekcja dioptryjna: +5/-5 dioptrii
zasięg detekcji: 450 m
czas startu: 10 s
zasilanie: 4 x AA
zasilacz zewnętrzny: 8.4V – 15V
czas pracy (4xAA): 2h
czas pracy (EPS3): 9
czas pracy (EPS5): 20
stopień ochrony: IPX4
temperatury: -20 do +50 stopni
maks. wilgotność: 90%
stopień ochrony: IPX 4
wyjście wideo: CCIR/EIA
wymiary: 177x86x58 mm
waga z bateriami: 490 g
waga bez baterii: 400 g

Parametry

Kontakt

Telefon:+48 721 377 077
E-mail:petrwojoczek@seznam.cz
Copyright www.maxx-marketing.net

Kontakt - tutaj

Warunki dostawy i opłaty - tutaj 

Telefon: +48 607 461 619
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Konto: ING Bank Śląski

79 1050 1083 1000 0090
3030 2609

PayPal:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.